FikeCZ

jak se daji zachranit smazane soubory? (vysypal jsem kos ) :(

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dají, např. programem Recuva (www.recuva.com) Zdarma a v češtině

Lepší je si program stáhnout z jiného PC a uložit jej na Flashku , aby se již nezapisovalo na disk

Další odpovědi
vanad

Podívej se na www.stahuj.cz a zadej recovery nebo data. Programů na záchranu dat je tam hafo. Já jsem několikrát úspěšně použil R-studio, ale ten není zadarmo.

Hlada

Programů na obnovu dat jsou mraky.
Runtime Get Data Back for NTFS (FAT)
O&O UnErase
Smart Data Recovery
File Restore Plus
Easeus DAta Recovery
Easy REcovery Professional
Power Data Recovary a mnoho dalších.
Důležité je PC nepoužívat, aby se místo nepřepsalo a přichystat si další disk, na který se bude provádět obnova. Nejlepší by bylo udělat obnovu na jiném PC.