annahk

Jak se dají obnovit soubory ze slozky lost dir?

Na telefonu samsung galaxy a3 mi odesla sd karta slozky se mi podarilo pretahnout na pc. Ulozili se do lost.dir souboru, kde mi fotky jdou otevrit, ale nemela jsem nastavenou jinou zalohu a nedari se mi je prevest zpatky do formatu jpg. Dají se prosím obnovit fotky event. videa, ale jde mi hlavne o fotky do formatu jpg,abych mohla fotky použít? diky

Odpovědi
Dochy

Co znamena nedari se mi prevest je do JPG? V cem jsi je otevrela? Pravdepodobně jsou to JPG soubory, pouze chybi informace o jejich nazvu – vcetne koncovky. Buď je ulož v tom programu který je otevře (ale může se trochu ztratit kvalita) nebo je normálně zkopíruj do svého adresáře a přejmenuj. Bacha, některé soubory mohou být poškozené, je vhodné je projít. Některá poškození možná dokáží některé programy napravit lépe než jiné… V případě zjištěného poškození zjisti který program dá nejlepší výsledek a z toho ten obrázek ulož.