Akélka

Jak se dá zvětšit objem vlasů ?

Nějaký dobrý šampon , cokoliv , předem Díky ..

Nejlepší odpověď
briketka10

tady si určitě vybereš nevím, jaké máš
vlasy, jestli dlouhé, nebo krátké ahoj :)
http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&new­window=1&tbo=d&­site=&source=hp&q=ob­jem+vlas%C5%AF&oq=ob­jem+&gs_l=hp.1­.8.0l10.2990.4943­.0.9374.6.5.0­.1.1.0.107.500­.3j2.5.0...0.0­...1c.1.Q3dbB-0PDUA

Další odpovědi
zzzzz

Dobrý je i fen se speciálním nástavcem. Také pomáhá objemové tužidlo a vlasy v předklonu vyfénovat, ale vše i šampon má pouze krátkodobý efekt.

venkovan

Mech, lišejník . Ale bacha, některé jsou v Červené knize ohrožených druhů.

Terez_ka

Tupírovat ( ale občas to pak nejde rozčesat ) :D

Monca_a

Ahoj, já si dávám na vlasy přípravek od WELLAFLEX podle etikety vydrží až 2 dny ale nesmí se česat což je nevýhoda 🙂. Není to tužidlo ale je to taková vodička kterou nastříkáš na vlhké vlasy a pak fénovou kulmou vytvaruješ jak chceš a vlasy jsou od kořínku opravdu nadzvyhnutější