Martina44

Jak se dá zrušit pojištění BASIC od ČSOB?

Odpovědi
Lamalam

A co ti na to opověděli v ČSOB?

gecco

Všechno „se dá zrušit“…
Podívej se do smlouvy (i do Všeobecných podmínek) na najdi si podmínky (formu, formulaci, termín…) výpovědi.

da ny

Většinou písemnou žádostí, jako každá jiná pojistka nebo smlouva ;)

Pepa25

Obecně se dá zrušit každé pojištění – toto má být pojištění ČEHO? (Je dost rozdíl mezi pojištěním karty a životním pojištěním)

ivzez

Každou smlouvu lze ukončit výpovědí nebo dohodou obou stran.
Podmínky výpovědi najdete v pojistné smlouvě a ve všeobecných
obchodních podmínkách „své“ pojišťovny.

@Da ny:
V žádném případě „písemnou žádostí“,
jíž není druhá strana povinna vyhovět.