Jak se dá znemožnit někomu nalezení profilu na FB?

Ahoj,měla jsem kamarádku,se kterou jsme se nepohodli,a ona si mě smazala z přátel na FB.Kromě toho udělala něco,že ji teď vůbec nedohledám.Vím,že FB profil stále má.Když se podívám do přátel mých přátel,kteří ji mají přidanou,tak mě jí to vůbec nenajde.Ani ji nemohu vyhledat podle jména.Zkrátka musela udělat něco,abych ji vůbec nemohla nalézt.Jak se toto dá udělat?A mohu já teď udělat něco,aby ani ona nedohledala mě a nemohla sledovat můj profil?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Moje rada se ti asi líbit nebude, ale – zruš celý profil na FB a najdi si živé kamarády, kteří si tě nebudou mazat a najdeš je snadno.