Bronzový

Jak se dá zhubnout nebo aspoň nepřibírat při konzumování Emco Mysli na zdraví Muslí

Doplňuji:
Dík za odpovědi. Já myslel,že tloustnu ze vduchu a vody.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

Po jídle se "obvykle" nehubne:-)) Müsli je plnohodnotné jídlo plné sacharidů - pěkná porce se dá klidně brát jako moučník. Jen s tím rozdílem, že má zdravější složení, obsahuje vlákninu, méně tuku, více vitamínů a minerálů - ale obsah kalorií je stejný jako třeba v dortu nebo v koláči, ne-li vyšší. Lépe se ale tráví a déle vydrží pocit sytosti. Je to prostě zdravé mlsání - náhrada klasické tučné sladkosti. Cpát se ale od rána do večera müsli také nejde, výživné je až až.
Spíš než kupované, namíchané a předražené pochoutky (které často obsahují až moc tuku a cukru) ti doporučuji koupit si čisté klasické vločky (nejlépe namíchat ovesné, ječné a žitné), nasucho je opražit, přidat med, sušené švestky nebo višně, ořechy a lžíci sušené syrovátky. Necháš vychladnout a müsli dáš do dobře uzavíratelné nádoby, aby nenavlhlo. Lžíci této směsi dáš do bílého jogurtu, necháš chvíli nabobtnat a pak si pochutnej. Doporučuji ti nepřidávat si a počkat tak deset minut - navodí se pocit sytosti a ty si nedáš zbytečný nášup.
(Dobré je také nastrouhat do müsli k přímé konzumaci syrové jablko a zalít podmáslím.)

Zlatý

Hlavně toho nesníst půl kila denně,tyhle energetické tyčinky jsou jen berličkou,o kterou se opřeš,když potřebuješ něco sníst,a po ruce není nic.

Zlatý

Vypijte před jídlem alespoň sklenici vody,zaplní žaludek a sníte toho o dost méně. Já jsem odjakživa na sladké,ale s váhou problém zatím nemám. Nedokážu se ho zříci a tak ho kompenzuju pohybem. Hodně toho nachodím. Pokud si zvyknete přinejmenším alespoň na procházky-nejlépe svižnější,váha nahoru nepůjde.
Tloustne ten,kdo přijímá více energie než ji vydá. Chce to hodně,hodně pohybu. Zkuste denně třeba navečer si dát svižnou procházku,ale ne jen okolo baráku:-D
Věřte,že mě se okolí diví,co dokážu sníst. Pravidelným pohybem si udržuju váhu. Chodím celou sezonu po tůrách s batohem plným jídla,s mojí oblíbenou kávičkou á k ní samozřejmě sladké....:-D
Na tůry si beru i hroznový cukr na energii,chtěla jsem jím i nahradit sladké,ale to se mi nepovedlo,ale na energii je to dobré.:))

Zlatý

no spis by se melo vedet co to Musli je a jak ho vybirat ...koukej tady..http://www.stream.cz/… me osobne to moc nejede ..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.