Ewíík

Jak se dá zhubnout bez toho že by sem přestala jíst normálně?

Doplňuji:
HANULKA 11 Nejsem jako uplně tlustá,Když si to spočítám mojí víšku 153–110 je 43 (tolik by sem měla vážit)A vážim o 4 kila více.....

Nejlepší odpověď
veruska

Hodně pohybu,vydat ze sebe víc kalorií,než sníst.

Další odpovědi
Michal Kole

Při hubnutí je potřeba jíst, ale jinak, né málo, ale změnit stravu a pravidelně po menších dávkách a častěji a hlavně pohyb

(NAUČ se PLAVAT a choď 3× týdně do bazénu a udělej si alespoň 20 SVIŽNÝCH bazénů na jeden zátah a SPRÁVNÝM provedením plaveckého způsobu.

Pak si chvíli odpočiň a znova.

hanulka11

záleží co je pro koho jíst normálně …pokud budeš mít větší příjem než vydání nezhubneš .....

Damiana

Ono záleží na tom, co je podle tebe to jíst „normálně“.
Pro někoho je to cpát se kdykoli ho honí mlsná a zaměňovat chuť s hladem, ládovat se sladkým, až mu šlehačka leze ušima a neodmítnout sedmý řízek.
Pokud to ale znamená, vynechat klasickou kuchyni a začít se trochu „omezovat“, tak jistě ano.
Já miluji ovoce, zeleninu, bílé maso, ryby, rýži – to je pro mne „normální“ jídlo.
Každopádně, jestli ty raději svíci a knedlo zelo, tak stačí ubrat pár knedlíků a o to víc přidat pohybu. A nejíst pravidelně pozdě večer.
K nedělnímu obědu, (přiznám, že pro muže teď dělám uzené se špenátem a bramborovým knedlíkem:-) téma jako stvořené – 😁