bolak

Jak se dá vyrobit adresa na kterou nelze odpovídat?

Jak to maj ty velký podniky, že spamujou z nějaký NOREPLY adresy (automat), na kterou když odepíšete tak vám to hodí eror.

Odpovědi
anonym

Pokud nezměníš předmět, stačí do filtru blokovat právě to slovo z předmětu a je to.

Michal Kole

nastavením na email serveru.

Asi to je pro „zaření“ jednotlivých „topiců“ -témat do CRM/ERP systémů.

Firma odpoví, zákazník změní předmět, firmě se to založí jako nový topic – téma řešení, nový uživatelský požadavek/problém a musí dohledávat k čemu (k jakému původnímu topicu) to patří.

Asi to vysvětluji dost složitě, kdyby něco napište mi na michal.kolesa@seznam.cz. pokusím se to vysvětlit jinak, lépe