NickerDicker

Jak se dá vypnout v Avast ver. 130313–0 okno Obnovování informací, prosím čekejte… Velice mně to ruší ale nikde v na

Doplňuji:
*Nikde v nastavení jsme to ale nenašel, před aktualizací ve starší verzi nic takového nebylo.. Díky

Odpovědi
www

Doma na PC máme nejnovější Avast free antivirus a nikdy jsem nic podobného neviděl. Stáhni proto nejnovější verzi 8., nebo kontaktuj podporu Avastu.

Bedy

avast zřejmě se pokouší navázat spojení – buď tě chce upozornit, že ti končí licence nebo že nemáš originální licenci či tě chce jen otravovat s reklamou na další produkt – třeba Easy Pass, apod.

Zkus se teda podívat, zda-li nemáš prošlou licenci, apod, kdyžtak zkus program odinstalovat a znova nainstalovat (při instalaci odmítni Google Toolbar a Google Chrome) a uvidíš.

Já osobně teda doporučím spíš antivir Microsoft Security Essentials, protože je úspornější na výkon počítače, není takový nabubřelý a hlavně neotravuje různými zbytečnými hláškami, nevnucuje instalaci různých toolbarů a chromů, není třeba ho každý rok znovu a znovu registrovat a prostě je jednoduchý na použití a nastavení.

Před instalací MSE samozřejmě avasta odinstaluj!