fcoop

Jak se dá vypálit obr. příloha mailu?

Zřejmě jsem tupoň,nedaří se mi. Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak tu obří přílohu ulož do nějaké složky a z ni ji ve vypalovačce vypal.Záleží kolik má MB.DVD pobere tuším 4 a půl GB

Další odpovědi
mosoj

Přímo z emailu to nepůjde. Klepnout na přílohu pravým tlačítkem a někam do PC uložit. Odtud již vypalovat tak jak jste zvyklý. Ve Win 7 stačí když se klepne pravým tlačítkem myši dá se „odeslat“ a potom DVD" a fertich. V XP to jde jenom na CD. Jinak pomocí nějakého vypalovacího programu.
Příloha nemůže mít víc jak nějakých 10 GB větší přes email většinou neprojde.