vendys

Jak se dá vypálit CD či DVD?

Jak se dá vypálit CD či DVD?Prosím o podrobnější popis nejsem v tom moc zběhlej děkuji.

Odpovědi
Retko

Tak jsou na to programy. Asi dost nejpopularnejsi je Nero. Nebo take treba Ashampoo Burning Studio.

To se nainstaluje, spusti, a pak staci cist. Vsude vas to nasmeruje. Cili zda chcete vypalit CD nebo DVD, tlacitko na pridani souboru atd atd.

Ty programy co jsem psal jsou myslim za poplatek, mozna tu nekdo poradi neco free. To uz ja neznam.

Nemuzu napsat podrobneji co kde klikat, jelikoz kazda verze vypada trosku jinak. Tak snad se vam to podari. Neni to slozite.

anonym

než zde sáhodlouze popisovat proces „jak vypalovat“ doporučil bych vám tuto brožurku za pár korun,určitě v ní naleznete vše co budete potřebovat,a vždy se k ní můžete vtrátit.

Zdroj: http://knihy.cpres­s.cz/knihy/po­citacova-literatura/vy­palovani-cd-a-dvd/jak-na-pocitac-vypalujeme-cd-a-dvd-v-programu-nero-7/

djaba

Kdo šetří nemá za tři,kupte si NERO a ten je tak geniální , povede vás sám a vypálíte vše.Zdarma program ASHAMPOO ujde , ale neumí toho tolik.