Kric.ouwner

Jak se dá vyhledávat ve win 7 , kromě vyhledávače ve „startu“ ?…

Jde o to že když dám vyhledat soubor který by měl být údajně na PC tak to nic nenajde , ale když zkusím zadat např: písničku která tam na 100% je tak ani tu nevyhledá , ale když otevřu určitý soubor a pak to dám vyhledat tak to vyhledá , podle mě to vyhledává pokaď to bylo otevřený například v posledním měsíci nebo tak něco , jeli na to nějáký program a nechaly by jste mi tu na stažení link byl bych rád , mockrát děkuji .;-)))…

Nejlepší odpověď
arygnoc

doporučuji nainstalovat Total Commander.
Dokáže prohledávat celý počítač, zvolené disky, adresáře a to včetně archívů (zip, rar, cab, …).
Dokáže prohledávat i samotné soubory (např. při hledání věty, slova).

stáhnou lze na http://www.slu­necnice.cz/sw/to­tal-commander/ , podpora češtiny.
Doplňuji:
mosoj:

máte pravdu, vyloženě kvůli vyhledávání se TC instalovat nevyplatí.

Ale:

při pravidelném používaní TC objevíte jeho možnosti, je to univerzální nástroj na práci se soubory (bez ohledu na formát, kompresi, podporuje hvězdičkovou konverzi, asociaci souborů, hromadné přejmenování, ftp klienta má v sobě, všechny unpackery a packery, jazykovou podporu, náhledy (html, dokumenty, video, hudba, obrázky), má vlastní záložky, lze prohlížet počítač na síti (třeba i všechny soubory [bez nutnosti procházet adresáře]), … a vůbec, umí toho hodně.

nakolik často pracuji se soubory, pokládám ho za vynikající nástroj.

Další odpovědi
mosoj

Mám win 7. Zkoušel jsem to a vyhledává to okamžitě vše. Vyhledává to okamžitě od začátku psaní podle dosud napsaných písmen a postupně se to upřesňuje.
Vyhledané soubory či složky se okamžitě při psaní objevují v okénku nad řádkou pro vyhledávání. Řekl bych perfektní vyhledeváč.
Není třeba ani odklepávat vyhledávání.

Máte zřejmě ve vlastnostech zaškrtnuto neprohledávat.

Přes pravé tlačítko myši / vlastnosti/nabídka start/přizpůsobit

A zaškrtnout si prohledávat včetně veřejných složek

Nic neinstalujte. Vyhledávač ve win 7 je vynikající.
Zajímavé je že radí zejména ti co win 7 nemají.

Total Comander je také vynikající, ale jenom kvůli vyhledávání to nestojí za to.