FikeCZ

Jak se da upravit web www.neco.tk

Našel jsem jak si založit zdarma domeny tk na www.tk ..Akorat sem nikde nenašel upravovat web nebo něco na ten zpusob.

Nejlepší odpověď
arygnoc

web se neupravuje, web se dělá.

naučte se html (aspoň), javascript, css a php, něco o databázích a můžete se do toho vrhnout.
Doplňuji:
ad editory stránek (správná poznámka):

nikdy!

nepoužívat!

obsahují mnoho – přemnoho balastu, jsou to v podstatě šablony.

editory:

dobrý je PSPad, můžu jen doporučit.

Další odpovědi
Hykam

Webové stránky si musíte naprogramovat. Pro začátek vám stačí HTML a CSS. na internetu najdete i spoustu jednoduchých javascriptů, které stačí většinou zkopírovat a vložit do kódu (pokud jsou volně k použití a měl by být v hlavičce dokumentu nebo alespoň v komentáři u scriptu uveden autor).
PHP a databáze už je trochu jinej level.

Další možností jsou editory webových stránek, ale ty moc nedoporučuji.

Ještě je jedna možnost a to je použití webových stránek jako je např www.webnode.cz kde si stránky v podstatě naklikáte, ovšem v adrese budete mít i název serveru případně si můžete zakoupit vlastní doménu a stránky provozovat na svý doméně.