zistan

Jak se dá udělat svíčková nebo rajská om. z krůtího masa?

Nejlepší odpověď
badisko

tak udelej ..kruti na paprice ne …stejne jako by jsi delal kure na paprice jen pouzijes kruti maso… https://www.go­ogle.ie/search?q=ku­re+na+paprice&i­e=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:unoffi­cial&client=fi­refox-a&gws_rd=cr&e­i=20fRUvmWKIOL7A­af34AI

Další odpovědi
Drap

Stejně jako z každého jiného masa.- Není v tom téměř rozdílu.

briketka10

krůtí maso vařené je moc dobré
a dietní, jak píše badisko dá se
udělat výborná omáčka na paprice..

Doplňuji:
tady jsou různé recepty jen si vybrat..
https://www.go­ogle.cz/#q=kr%C5­%AFt%C3%AD+ma­so+na+paprice

ahold

/plně stejně, jako z hovězího.
Bude dietnější. Recept najdeš v každé kuchařce.Já jí dělám zase z kýty, nebo vepř. karé. Budeš-li potřebovat, napiš mi na zprávu.

nanif

svíčkovou z krůtího fakt neuděláš, protože svíčková je druh hovězího masa, nikoliv omáčky

alexandra

Já dělám svíčkovou z krůtího a kuřecího pořád.Dám maso na cibulku,přidám tam zeleninu na svíčkovou,mrkev,ce­ler a petržel,ale taky malou skleničku propláchnutého halali a kostku masoxu,bobkový list,nové koření,po uvaření přecedím a potom dám šlehačku a trochu podle potřeby zahustím.Možná se tak správně nedělá,ale tento recept je jednoduchý a všem chutná.

anonym

Pokud vaříš omáčku, tak je přece úplně jedno k jakému druhu masa ji použiješ.
Prostě uvař omáčku a upeč maso. Pak omáčku provař s výpekem z masa a máš hotovo.

anonym

Svíčková na smetaně a rajská omáčka je fakt rozdíl!
Svíčková je část luxusního hovězího masa, které se jako pečeně podává
ke smetanové omáčce. Rajská je prostě omáčka, kterou můžeš polít jakékoliv maso.
Když připravíš samotnou smetanovou omáčku, která se dělá ke svíčkové, můžeš jí podávat k sekané, krůtímu a v podstatě jakémukoliv masu.
Já mám např. vyzkoušené pštrosí maso. 🙂