flask

Jak se dá rozpoznat rozdíl mezi angínou a prvním stádiem AIDS?

možná tato otázka zní trochu divně ale všude jsem se dočetl úplně stejné příznaky.

Nejlepší odpověď
gecco

Pleteš si angínu s chřipkou…
😉
Ale jinak máš pravdu – podle prvotních příznaků to poznat nelze…
___
Chřipka ti nabourá imunitní systém, AIDS také (no – HIV, v podstatě, ´nedělá´ nic jinýho, než že ti tvou vlastní iminitu zbourá – nezabije tě, zabije tě třeba ta chřipka…).

Další odpovědi
ReHu

Těžko. Dotyčný by měl vědět, jestli možnost nákazy je reálná nebo ne. Pokud ano, jsou na místě testy.

http://www.ule­kare.cz/clanek/a­ids-2-dil-2576

jáára

máš aids. nenech si to vymluvit. gratuluju

rigormortis

Počkej si…ono to přestane.