Zvědavý

Jak se dá psychicky odpočinout?

když jste fyzicky unavení, tak ji lehnete a pár hodin se prospíte a tak ale jak si odpočinete když jste unavení psychicky ?? díky

Nejlepší odpověď
Lamalam

Chodím do lesa.

Ještě je jeden účinný způsob, ale ten mohu prozradit až po 22. hodině.

Další odpovědi
tforro

Dělej to, co máš rád. Já třeba, abych si psychicky odpočinul, tak koukám na seriály typu přátelé, doctor who, simpsonovi atd…
Jako další odpočinek, u kterého si psychycky odpočinu mám chov slepic a s tím spojená údržba, čištění, krmení a moje nejoblíbenější – sběr vajíček.

anonym

to bych potřeboval, ale pokud budu chodit do práce a bydlet v pražském paneláku, tak to nepůjde.

ten který je

Pomůže dostatek spánku a také je vhodné najít si čas na své koníčky.

Lukáš Ondriš

spanek,konicky,me­ditace

marci1

Omezit práci, hlavně tu duševní a stejně jako u fyzické unavenosti, odpočívat, relaxovat a také mi pomáhá chodit každý den do lesa. 🙂

pucipuci

Ruční práce,nějaké kutilství. Něco lehkého, ne zrovna stavět lodě v láhvi, ale třeba puzzle apod.

postcd

Číst vhodnou knihu na co nejtišším místě, převést myšlenky na něco příjemného, klidného. Sledovat nějaký klidný dokument o přírodě.