Mařeny

Jak se dá postupně ztlumit písnička uprostřed prezentace ??

Jak se dá nastavit, aby šla písnička v prezentaci postupně do ticha ?
Předem díky za odpověď.

Odpovědi
bolak

Prezentace nedělám, takže to vezmu trochu oklikou. Co stáhnout si z uložto nějaký program na úpravu audia, třeba Goldwave, tam si tvzkový soubor upravit (zeslabit) a pak to teprve vrazit do prezentace?

Navíc tam můžeš dělat se zvukoem spoustu dalších věcí a nemusíš se omezovat funkcemu pptu.

mosoj

Tady si vyber. Je na to klávesová zkratka. Já to osobně řešil zakoupením laciné klávesnice která má ovládání zvuku.

http://pc.porad­na.net/q/view/671360-ovladani-hlasitosti-z-nemultimedialni-klavesnice
Doplňuji:
Jo ale ty asi myslíš navolení v prezentaci. Tak tam je na to volba při vkládání zvuku.