Michal Kole

Jak se dá ověřovat školní docházka dítěte, než každý den volat do školy, zda dítě dorazilo ?

Každou chvíli čtu v novinách, že nějaká matka neposílala dítě do školy a že má třeba 300 neomluvených ho­din.

Elektronickou třídnici či online klasifikaci na mysli nemám – každý rodič neumí s počítačem.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Když ho nepošle do školy, tak si nemusí ověřovat jestli dorazilo, ne?

Další odpovědi
terry

Šoupnu díděti čip.

suaeda

Dnes jsou samozřejmě možné různé možnosti. např. i pomocí mobilních aplikací, ale na naše chytřejší ratolesti si nepřijdeme. V technice se vyznají většinou daleko lépe než jejich rodiče.
Na druhou stranu pokud dítě pravidelně nechodí do školy tak asi nebude chyba jen u něj, ale i u rodičů.