boro

Jak se dá opravit ručička na ukazováni hladiny nafty, když po chvíli jízdy spadne rychle dolu?

Nejlepší odpověď
anonym

A co dělá ručička ,když je vůz v klidu ?

Neber to jako fundovanou odpověď,ale závadu bych hledal v plováku,popřípadě v nějakém konektoru!

Další odpovědi
venkovan

Pokud by byla ručička palivoměru uvolněná na hřídelce, neukazovala by vůbec. pokud by byl plovák děravý, opět by byl stále potopen, takže ručička by se nepohla. Takže bych hledal něco v elektrice. Projít kabely, spoje a asi víc se nedá doma udělat.

boro

I kdyz je v klidu tak proste je dolu,jen tak spadne po chvily jizdy.Kdyz pak vypnu motor a po chvili znovu nastartuji, tak zase to chvily jde a pak to zase spadne.