Avatar uživatele
WeeBear

Jak se dá odinstalovat ICQ?

Ve startu jsem hledala odinstalaci marně, když jsem ICQ hledala v „Programech a funkcích“, tak tam jsem ho také nenašla, natož abych ho mohla odinstalovat.
Poradil by mi prosím někdo, jak jej tedy odinstalovat? Předem díky za případné odpovědi.
Doplňuji:
Barbakane, říkala jsem si to samé. Mám tam plno programů, o jejichž existenci sotva vím, ale to, co potřebuju tam bohužel není. Také mi to nesedí, ale vidím co vidím..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aramah před 4379 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Skeptik

Odpoveď byla označena jako užitečná

Možná by stálo za to se podívat do složky, kde je program nainstalovaný a hledat spustitelný soubor s názvem uninstall, setup nebo cokoliv s podobným názvem.
Doplňuji:
Jdi do složky

„C:\Users\[tvoje uživatelské jméno]\AppData\Ro­aming\InstallShi­eld Installation Information“

a zde vyhledej soubor ICQ7.exe, vytvoř pro něj zástupce v této složce, klikni na zástupce pravým tlačítkem a vyber vlastnosti a do položky cíl připiš toto:

  • runfromtemp -l0×0009 -removeonly

Dál postupuj dle instrukcí instalačního programu.

Upravil/a: Skeptik

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?WeeBear Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

já to dělám tak, že: strat, nastavení, ovládací panely, přidat nebo ubrat program, a pak na liště vpravo sjet až dolu, tam uvidíte všechny progrmy.
OK?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Není možné,abys tento program neměla v programech a funkcích,když jsi s nim pracovala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek