Jak se dá odhlásit?

Ale myslím jako smazat profil.
Doplňuji:
Berušinka: Já vám nelhala, nikdy jsem neřekla žádnou lež a taky neřeknu. Ale všichni jste vyhráli. Kvůli tomu že jste na mě byli zlí a nevěřili jste mi tak jsem si začala kousat nehty a nejde přestat…

Nejlepší odpověď
hanulka11

můžeš požádat zde

e-mail: info@odpovedi.cz

Doplňuji:
Nemusíš se přeci hned odhlašovat, pokud sem delší dobu nepřijdeš tak se ti profil smaže ,
jinak je třeba- ale než pokládáš otázky se dobře seznámit s/pravidly/ kodexem a vědět jaké otázky jsou vhodné a jaké ne a chovat se slušně . Není třeba hned utíkat zbaběle pryč.

Další odpovědi
arygnoc

proč?

jeden nezdar vás odradil?

ale to je škoda.
Doplňuji:
nevím, nebyl jsem tu, ale:

kdo neschybí, nemůže se napravit (odvozuji z diskuze).

daginka:

nerušte účet, kdyby jste se nepoučila (je teď jedno, jak to bylo), my vás upozorníme.

přeji hooooodně dobrých otázek a odpovědí.

pokazdejinak

podívej se do kodexu – otázky na hodnocení uživatelů se mažou okamžitě…

nech tomu čas – tady teď berou všichni tvoje otázky jako další píchání do vosího hnízda… :)

Berušinka

Smazali ti tu otázku – proto to píšu sem.

Nevím, Dagi, byla to od tebe zláštní otázka – jestli tě máme jako uživatelku rádi.
Co kdyby si nám popravdě řekla, jak to bylo s tím bratrem a s tou sestrou.
Všichni občas vyjedeme, a pak toho litujeme, ale musíš se tomu umět postavit, upřímně se omluvit – já nesnáším lež – stejně jako x dalších lidí, lží si moc užívat života nebudeš – jako normální člověk.
Nevím, co k tomu víc dodat … snad jen – můžeme diskutovat v diskuzi …

led

Ak vieš hrať, vieš že sú výhry a prehry. Ak urobíš chybu, neboj sa hrdo postaviť a chybu priznať. Plakať dokáže každý, ale uteká len zbabelec.
Navrhujem ti riešenie:
Choď do kúta, alebo hokejovo, choď na 2minuty na lavičku.
Daj si pauzu, navštevuj stránku, čítaj, ale nepíš. Sleduj, čo sa deje, je škoda s tým prestať.
Keď sa ukludníš a prestaneš si hrýzť nechty, tak sa opäť zapoj, ale dávaj si pozor na slová a slušnosť.

arygnoc

hanulka11:
po doplnění dávam palešček, a rád.

jsme jenom lidi.
a my, mladí, se musíme učit, dejte nám druhou (no dobře, další) šanci.

;)

Berušinka

Nejde mi to do hlavy – určitě něco tajíš … proč by tvoje sestra přišla k tvemu PC a doplnila zrovna tvojí otázku – „Brácha měl pravdu, všichni jste ha*zlové“ … a to, že sis začala kousat nehty určitě nesouvisí s náma – pokud jsi normální člověk nějaké „kecy“ na netu tě nemůžou rozhodit – něco jinhé by to bylo od tvých blízkých, které máš moc ráda …

anonym

Berušinko, přiznám se, že při letmém přečtení otázky a hlavně autora, jsem chtěl napsat: „Ach jo, hambářka, co se neumí stydět to zkouší nanovo, aniž by našla odvahu k přiznání“.
Ale vy jste to nakonec napsaly dostatečně,
takže resumé, jak jsem už původně napsal lapidárně – omluvu ano, výmluvu ne!
Asi by teď opravdu bylo nejrozumnější se dočasně stáhnout a nechat to času.
Jakékoliv další pokusy jsou jen rozšlapávání h..na, které už beztak smrdí až až a zbytečné jitření emocí.

arygnoc

Beušinko:

nějak jsem tohle extempore zaspal (nj, musím pracovat … můžete mě uvést do obrazu (třeba e-mailem, viz profil))?

děkuji.

Berušinka

Arygnoc: Taky jsem to nějak extra nesledovala – teda spíš jsem nedávala odpovědi – na ty první dotazy .. no a abych moc nekecala … Daginka si tady otevřela otázku ohledně toho, že potřebuje vymyslet 10 otázek pro dospěláky (asi na nějakou akci) – většina odpovědí byla s tím smyslem, že by si je měla vymyslet sama – asi to trochu neunesla a doplnila otázku – „Brácha měl pravdu, všichni jste ha*zlové“ … po pár dnech – nebo po dni – nevim otevřela další otázku – to samou .. jen chtěla 4 otázky … bylo jí tam napsáno, že ne – že je drzá nebo něco takového … doplnila otázku s tím, že to napsala její sestra … no prostě bordel, kterej normální člověk nepochopí … já jí tam psala, že je to naky divný … pak založila otázku s tím, že má brachu a segru … no a teď si tady vymýšlí otázky všechny možný … to už si můžeš pročíst sám – nebo nakoukni do jejího profilu …

Berušinka

Není, to asi moc přesné, doufám, že ti to bude stačit, arygnoc …

arygnoc

aha.

díky, nějak mi to ušlo (smazané otázky, nebyl jsem tu).