Jak se dá odhlásit?

Ale myslím jako smazat profil.
Doplňuji:
Berušinka: Já vám nelhala, nikdy jsem neřekla žádnou lež a taky neřeknu. Ale všichni jste vyhráli. Kvůli tomu že jste na mě byli zlí a nevěřili jste mi tak jsem si začala kousat nehty a nejde přestat...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

můžeš požádat zde

e-mail: info@odpovedi.cz

Doplňuji:
Nemusíš se přeci hned odhlašovat, pokud sem delší dobu nepřijdeš tak se ti profil smaže ,
jinak je třeba- ale než pokládáš otázky se dobře seznámit s/pravidly/ kodexem a vědět jaké otázky jsou vhodné a jaké ne a chovat se slušně . Není třeba hned utíkat zbaběle pryč.

Další odpovědi:

Zlatý

proč?

proč?

jeden nezdar vás odradil?

ale to je škoda.
Doplňuji:
nevím, nebyl jsem tu, ale:

kdo neschybí, nemůže se napravit (odvozuji z diskuze).

daginka:

nerušte účet, kdyby jste se nepoučila (je teď jedno, jak to bylo), my vás upozorníme.

přeji hooooodně dobrých otázek a odpovědí.

Bronzový

podívej se do kodexu - otázky na hodnocení uživatelů se mažou okamžitě...

nech tomu čas - tady teď berou všichni tvoje otázky jako další píchání do vosího hnízda... :)

Stříbrný

Smazali ti tu otázku - proto to píšu sem.

Nevím, Dagi, byla to od tebe zláštní otázka - jestli tě máme jako uživatelku rádi.
Co kdyby si nám popravdě řekla, jak to bylo s tím bratrem a s tou sestrou.
Všichni občas vyjedeme, a pak toho litujeme, ale musíš se tomu umět postavit, upřímně se omluvit - já nesnáším lež - stejně jako x dalších lidí, lží si moc užívat života nebudeš - jako normální člověk.
Nevím, co k tomu víc dodat ... snad jen - můžeme diskutovat v diskuzi ...

Zlatý

Ak vieš hrať, vieš že sú výhry a prehry. Ak urobíš chybu, neboj sa hrdo postaviť a chybu priznať. Plakať dokáže každý, ale uteká len zbabelec.
Navrhujem ti riešenie:
Choď do kúta, alebo hokejovo, choď na 2minuty na lavičku.
Daj si pauzu, navštevuj stránku, čítaj, ale nepíš. Sleduj, čo sa deje, je škoda s tým prestať.
Keď sa ukludníš a prestaneš si hrýzť nechty, tak sa opäť zapoj, ale dávaj si pozor na slová a slušnosť.

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

hanulka11:
po doplnění dávam palešček, a rád.

jsme jenom lidi.
a my, mladí, se musíme učit, dejte nám druhou (no dobře, další) šanci.

;)

Stříbrný

Berušinka

Nejde mi to do hlavy - určitě něco tajíš ... proč by tvoje sestra přišla k tvemu PC a doplnila zrovna tvojí otázku - "Brácha měl pravdu, všichni jste ha*zlové" ... a to, že sis začala kousat nehty určitě nesouvisí s náma - pokud jsi normální člověk nějaké "kecy" na netu tě nemůžou rozhodit - něco jinhé by to bylo od tvých blízkých, které máš moc ráda ...

anonym

Berušinko, přiznám se, že při letmém přečtení otázky a hlavně autora, jsem chtěl napsat: "Ach jo, hambářka, co se neumí stydět to zkouší nanovo, aniž by našla odvahu k přiznání".
Ale vy jste to nakonec napsaly dostatečně,
takže resumé, jak jsem už původně napsal lapidárně - omluvu ano, výmluvu ne!
Asi by teď opravdu bylo nejrozumnější se dočasně stáhnout a nechat to času.
Jakékoliv další pokusy jsou jen rozšlapávání h..na, které už beztak smrdí až až a zbytečné jitření emocí.

Zlatý

arygnoc

Beušinko:

nějak jsem tohle extempore zaspal (nj, musím pracovat ... můžete mě uvést do obrazu (třeba e-mailem, viz profil))?

děkuji.

Stříbrný

Berušinka

Arygnoc: Taky jsem to nějak extra nesledovala - teda spíš jsem nedávala odpovědi - na ty první dotazy .. no a abych moc nekecala ... Daginka si tady otevřela otázku ohledně toho, že potřebuje vymyslet 10 otázek pro dospěláky (asi na nějakou akci) - většina odpovědí byla s tím smyslem, že by si je měla vymyslet sama - asi to trochu neunesla a doplnila otázku - "Brácha měl pravdu, všichni jste ha*zlové" ... po pár dnech - nebo po dni - nevim otevřela další otázku - to samou .. jen chtěla 4 otázky ... bylo jí tam napsáno, že ne - že je drzá nebo něco takového ... doplnila otázku s tím, že to napsala její sestra .... no prostě bordel, kterej normální člověk nepochopí ... já jí tam psala, že je to naky divný ... pak založila otázku s tím, že má brachu a segru .... no a teď si tady vymýšlí otázky všechny možný .... to už si můžeš pročíst sám - nebo nakoukni do jejího profilu ...

Stříbrný

Berušinka

Není, to asi moc přesné, doufám, že ti to bude stačit, arygnoc ...

Zlatý

arygnoc

aha.

díky, nějak mi to ušlo (smazané otázky, nebyl jsem tu).

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.