panxnotdead

jak se dá odblokovat telefon?

Měl jsem tam nastavené gesto, jenže po pár neúspěšných pokusech to po mě chce nějaký mail, který nevím, nešlo by to nějak obejít, popřípadně jiné řešení? Děkuji
Doplňuji:
s gestem si hrál bratr a mail s heslem zkouším pořád, ale nic tam nejde. Samozřejmě, že jsem ho ukradl.

Odpovědi
krftwrk

Priznej se, ze ty jsi ten mobil ukradl ?

Je to jednoduchy, zadej tam mail, na ktery mas ucet na tom ,,tvem'' telefonu…
Pokud nekdo zapomene gesto + email, tak je to docela podezdrele…
Doplňuji:
Hmmm. Pokud se chces do ,,tveho'' telefonu dostat, tak ti nezbyde nic jineho nez, ze zacnes premyslet jaky mas ucet na google.

Nebo udelej wipe, ale prijdes o vsechna data (mobil bude v tovarnim nastaveni)