verunka483

jak se dá nové album?

jak se přidá na facebook nové album?? děkuju.
Doplňuji:
IceT: děkuju, konečně někdo odepsal. a nevíš prosím jak můžu vymazat některé profilové fotky?? dala jsem to jako otázku ale nikdo mi neodpověděl. děkuji moc

Nejlepší odpověď
iceT

Přihlas se ke svému profilu,otevře se ti tvoje zeď a ty si vyber z možností fotky-to je pod profilovou fotkou.Otevřou se ti tvoje fotky a vpravo nahoře na stránce je možnost nahrát fotky,nahrát video.Klepneš na možnost nahrát fotky a otevře se ti okno,kde si jen vybereš z počítače co budeš potřebovat.Jak budeš mít vybráno,tak na požadované klikneš a hned pak se ti dole v tom okně ukáže co sis vybrala,vybereš možnost otevřít soubor a je to.
Alba si pak můžes spravovat podle sebe.
Doplňuji:
Neděkuj,není zač,ale s druhou otázkou ti asi neporadím,zkusila jsem si to na svém profilu,ale to asi nepůjde,nebo jsem na to nepřišla,jiné fotky odstranit ale jdou.

Další odpovědi
Děda Louda

Vyhledej profilovou fotku, kterou chceš odstranit a kliknutím ji otevři. Zubatým kolečkem vpravo se zobrazí nabídka, kde vybereš Odstranit. A je to!

http://img.na­dapenny.com/t20/120­47/nadap130747420­630237.jpg