registrovana

Jak se dá nasadit obyčejná násadka do pera na kreslení s tuší?

tohle je ten typ pera: http://www.cen­trshop.cz/pic_zbo­zi/3322.jpg
tohle je násadka: http://www.vyt­varnepotreby.com/i­mages/Perko%20Ge­neral.JPG

babo raď. díky za odpověď
Doplňuji:
oprostřed toho místa kde se to má nasadit je kulička, díky které se po okrajích tvoří kružnicová mezírka do které, počítám, se to má zastrčit, jelikož pero je v místech nasazení ve stejném tvaru jako ta mezírka.Problém je, že to tam nejde nasadit tak aby to hned nevypadlo..

Nejlepší odpověď
mosoj

Jo děláš to správně, V dnešní době si vyrábí každý kdo chce co chce.
Vezmi ploché kleště ( na př. kombinačky a u toho péra ten konec co se zasouvá do násadky trochu na plocho zmáčkni. Mělo by to potom držet.
Nevím jak je dělaná ta „kulička“ ale bývala z více segmentů které šly šroubovákem nebo nožem roztáhnout to by mělo pomoci také, nebo zkombinuj obě metody.

Další odpovědi
briketka10

musíš tam mít malou mezírku v tom peru, jen jestli sis koupil
tu správnou velikost násadky je jich víc já je používala na škole..

Drap

Dá, bez problémů. Dříve jsme s tímto zařízením i psávali