Jak se dá logicky a vědecky vysvětlit, že si opilci třeba spletou telefonní budku se záchodem?

Nejlepší odpověď
anonym

Alkohol rozostřuje prostorové vnímání a otupuje smysly. Silně podnapilému se může zdát malá kabinka telefonní budky totožná s WC. Má-li nutkavou potřebu se vymočit, tak hledá prostor, kde tuto potřebu bude možné vykonat. Na odlišnosti s běžným WC nemá schopnost se zaměřit. Je mu v tomto stavu jedno, kde dosáhne úlevy pro svůj plný měchýř.

Další odpovědi
led

V prípade potreby vyzerajú obe rovnako lákavé.

anonym

V opilém stavu se inteligence člověka snižuje na úroveň člověka postiženého demencí. Více či méně.

Ella

někdo má v sobě holt tolik alkoholu, že je vůbec rád když někam dojde a tak mu poslouží budka, jiný to může dělat záměrně… i takoví lidé se najdou