Banán94

Jak se dá léčit zub, který nemám úplný, chybí mi totiž kousek a bolí to. Mám si ho nechat vytrhnout?

Nejlepší odpověď
gecco

Nech to na posouzení zubaře/ky, kousek zubu není problém domodelovat.
😉

Další odpovědi
Dochy

Jak říká Gecco… Proč vůbec ještě u zubařky nejseš? Zubařka zhodnotí stav zubu a podle něj zvolí léčbu. Vytrhnutí je až tak nějak poslední možnost. Pokud se nepletu tak zub může bolet už když se kaz dostane kousek pod sklovinu a to zdaleka není důvod pro vytržení. Ale možností poškození je docela dost a ani zkušený zubař Ti po netu neporadí.