Mers

Jak se da lecit diplokokova dermatitida u Osmaku Degu??

Predepsal vam veterinar nejake leky nebo…??

Doplňuji:
Tuto otázku uzamykám

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlépe by bylo, kdyby ses řídila pokyny veterináře.
Doplňuji:
Takhle to nefunguje, simsala bim-uzamykám otázku ! Přečti si „návod k používání“ Odpovědí. Moji odpověď máš v diskuzi.

Další odpovědi
Advance

Já myslím že by to nemusela nutně být dermatitida!!Dost podobná je plíseň z podestýlky takže zkuste osmáka přemístit do nějaké klece a tam mu dávejte místo podestýlky obyčejný toal. papír a měnte ho každý den!!!Plesnívá místa pak natírejte Imaverolem a aby si to osmák nezanesl do očí musíte ho vyfénovat nebo ho hlídat ať se nečistí!!!Ale teď nevím jak často se dávkuje takže doporučuji navštívit veterinu bude to stát asi 50kč!!!Snad jsem pomohla a ať se osmák uzdraví!!

GM

Doplňuji:
Humánní léky ve většině případů nejsou pro zvířata vhodné!

Mers

Bohemica, jak už jsem ti psala jinde jsem tu nová alespoň jsem to zkusila podle mě za zkoušku nic nedám!!Když se ti nelíbí že jsem to alespoň zkusila tak už sem raději nechoď!!!

briketka10

jelikož už nemohu odpovědět přikláním se k názoru Bohemicy a ty Mers si aspoň přečti kodex odpovědi.cz, jak to tady funguje a nikomu nevyhrožuj právě proto, že jsi tu nová, myslím, že si tím kazíš reputaci ?

Mers

Bohemica, proc myslis ze se na to tady ptam??!?Ja myslim ze proto abych k veterinari nemusela protoze ten nas ma otevreno jen o prazdninach a to 1hod a to je tam celkem naval!!

anonym

Budeš si muset vystát frontu tak jako jiní. Pokud tedy chceš jít k veterináři s osmákem a nechat ho léčit. Nechápu jsi přišla na tu diagnozu, ale humánní léčiva se jen vyjímečně používají ve veterinární medicíně.A místo neuctivého drzého tónu bych ti radila,nic nenařizovat, občas poděkovat druhým za snahu a pocvičit se v pravopisu ať neděláš mamice-lékařce ostudu :D

Mers

To je snad už moje věc ne jak jsem na to přišla!!A to že dělám chyby v pravopisu no a co nejsem dokonalá jako ty navíc nechápu proč bych ti měla děkovat když si mi neřekla nic co bych nevěděla!!!

anonym

Poděkovat za projevenou snahu a čas? O co méně vzdělanosti a inteligence o to víc to chceš dohnat ničím nepodloženým seběvědomím a arogancí. Holka, vzpamatuj se!

Mers

GM, to vim zas tak hloupa nejsem mozna to tak vipada ale ne!!Doktorka muze predepsat leky jak zviratum tak i lidem!!Ja jsem se jen ptala na to jak se to da lecit a kdyby treba nekdo uvedl jmeno leku matka by je mohla predepsat tak to myslim!!!