Zepple

Jak se dá dokument ve Wordu převést do formátu pdf.?

nevím jaksi jak na to…

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

doporucuji nainstalovat program co jsem uvedl ve zdroji, date pak normalne tisk jako kdyz tisknete obycejne na papir, a vyberete tiskarnu s nazvem PDF Creator, tisk potvrdite > pak vyskoci dialog ktery se pta kam ulozit s jakym nazvem pdf 🙂 nic tezkeho

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/ostatni/pdfcre­ator/?g[hledano]=pdfcre­ator&g[oz]=1.0­.2

Další odpovědi
anonym

Ve wordu to nejde,ale já to dělám v OpenOffic.org a jde to bez problému.

kapka

Pokud nebudete chtít nic instalovat, jde to ještě pomocí účtu gmail na google.com. Zde uložíte svůj dokument do „dokumentů“, pak ho otevřete, kliknete na „soubor“-„stáhnout jako“-„PDF“ a máte to hotové.

Druhý způsob je využít tyto stránky http://www.pri­mopdf.com/onli­ne.aspx
zde vložíte Váš dokument, zadáte svou mailovou adresu a na tuto adresu Vám přijde už převedený dokument do PDF. Je to zdarma online.