Jak se čte segway?

Nejlepší odpověď
1popelka1

[segwei], pokud jde o angličtinu

Další odpovědi
anonym

1/ http://transla­te.google.com

2/ zde vyber z roletky „anglicky“, „německy“, „fr..“ atp

3/ … do pole níže napiš „segway“ a pak jen klepni na tlačítko [[poslech]]

(pravého sloupce si pro tvůj účel nemusíš všímat ten slouží přeloženému textu do jiného jazyka)

pondělí

segway se čte segway
záleží ale v které zemi se budete nacházet a jak to budou číst domorodci té země.
my máme to štěstí,že žijeme v zemi kde gramatika a fonetika je téměř stejná
a pokud se divíte mé odpovědi,tak vám povím ,že v USA neznají Jágra,pokud o něm mluví.