svejk007

Jak se co nejrychleji zbavit škrábání v krku ??

Nejlepší odpověď
briketka10

souhlasím s Hanulkou11 a Quentosem, kloktat sůl a cibule možná ještě s medem..nemůžu už bodovat tak přidám názor..

Další odpovědi
terry

priessnitz zábal.

  • teplé čaje, cucat vincentkové pastilky atd.

hanulka11

já kloktám vždy solí lžičku soli do 2dcl a kloktám a nebo si kup stopangin a stříkej si do krku

quentos

vyspat se s cibulovým zábalem na krku. Ráno sice bude potřeba vymydlit krk a možná i vyprat postel od smradu, ovšem účinek zaručený – lepší přírodní antibiotikum než cibule neexistuje…

Vojtěch

Mě pomáhá zázvorový čaj s medem. Dělám si jej silnější jako nealkoholickou alternativu desinfekce slivovicí :)

venkovan

Vytáhnout kost.
No od Štědrého večera je to celkem výdrž.

Terryle

Ohřát slivovici s medem. Podle toho, jak jsi zvyklej pít alkohol, si dej velkýho panáka až dvě deci. Pak zapadnout okamžitě do postele a spát až do rána.
Pokud ještě nebylo 18, tak kloktat nebo stříkat do krku směsku echinaceových kapek a heřmánkové tinktury s medem.
A přes den kdyžtak cucat pendrek – klasickou černou lékořici, žádný bonbóny pro děti s lékořicovou příchutí. Ať to rychle přejde!

Dodos

Zdravím, mě pomáhají cucací tablety SEPTOFORT od Walmarku.