Jak se co možná bezbolestně zbavit bradavice na ruce?

Dobrý den, zná někdo zaručený a hlavně pokud možno bezbolestný návod na odstranění vzrostlé starší a již překážející bradavice. Moc děkuji za rady a náměty.

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-co-nejrychleji-vylecit-velkou-bradavici-na-noze

Další odpovědi
Mili @

Našla jsem v NADOMA tip na odstr. bradavic:
Přírodní tip na bradavice

V dětství jsem měla problém s bradavicemi na nohou. Podstoupila jsem bolestivé lékařské zákroky, které mi stejně nepomohly. Pak jsem dala na starou dobrou radu. Každý večer jsem si na bradavice pokládala plátky česneku a zalepila jsem náplastí. Při každodenním používání vám běhěm několika dnů bradavice zmizí.

elektrikář

Doktoři používají tekutý dusík . Zmrazí kovou tyčinku. Tu přiloží na bradavici která umzne a sama upadne.

hanny 2

Kromě rad,které tu už byly napsány,ještě funguje (někdy) tato:hodně se něčeho leknout,nebo se zamilovat!Ať se daří!