Gami.Pet

Jak se člověk může dostat na ISS?

Jak se člověk může dostat na ISS (International Space Station)?? Samozřejmě to patří mezi mé největší neuskutečnitelné sny, ale jen ze zvědavosti mě zajímá co to obnáší a co pro to člověk musí udělat.
Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
gecco

Vystudovat něco jako MatFyz a pak ještě ´pár let´ být hóóódně dobrý v potřebném oboru – a nebo umět zaplatit několik milionů dolarů za komerční let (a několik dalších za ´kurz´)…
Samozřejmostí je bezvadný zdravotní stav.

Další odpovědi
VeRe1983

Dvěma způsoby. Buď je člověk bohatý a má konexe a dostane se tam jako vesmírný turista, samozřejmě předpokládám bezvadné zdraví, aby ho tam neklepla pepka a nevracel se zpátky v rakvi. Pak bych předpokládal kariéru u armády a u toho specializované studium. Bezvadný zdravotní stav podmínkou. Takže chce to pevné zdraví, kázeň, odříkání a hodně štěstí.

jjj123456789

Ruskou raketou Sojuz.