zoyulka

jak se člověk cýtí když je na mol?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Přesně tak, jak pýšeš.

Další odpovědi
anonym

Až vystřízlivíš,tak si to po sobě přečti a budeš mít jasno.Ale jinak-každý to má jinak.Já sice nevím,čemu říkáš na mol.ale u někoho se ůčinky přemíry alkoholu projevují agresivitou,někdo se hádá,někdo brečí,někdo směje a někdo zapomene česky…:D

anonym

Víš o tom,yukí,že chlastat se nemá?

Damiana

Záleží na tom, jestli je to stupnice Aiolská, harmonická nebo melodická.:-))

pusinka50

no podle toho, jak se „cýtíš“, tak už snad na mol jsi, „snad“ proto, že doufám, že takovouto hrubku bys za střízliva nenapsal

anonym

Nikdo ti tu neni schopny odpovedet, tak ja to zkusim. Je to moc spatny pocit. Clovek nema vubec kontrolu nad sebou a nad nicim a provadi nesmysly a nekteri lide muzou byt i nebezpecni kdyz jsou na mol, bud treba tim, ze vlezou za volant nebo provedou jinou nezodpovednou vec a nebo muzou byt agresivni. Radsi to nikdy nezkousej. Zoyulko.

hanulka11

Tak si to myslím dobře že je to yukí, jen si zase udělala nový profil-ty jsi holka nenapravitelná …tvé otázky tě stejně prozradí , až dostaneš rozum tak si fakt pohovíš , je fakt, že máš na to čas je ti teprve 12.