Avatar uživatele
Danina65

Jak se cítí herec při x-té repríze?

Myslím představení třeba jako M.Donutil a Sluha dvou pánů.Baví ho to, snaží se to hrát pořád stejně, nebo se někam posouvá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Agneta, gecco, Dismas před 2966 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Myslím, že herec, kterému role sedí, tak ho to baví při každé repríze. A určitě ho to posouvá a zraje jako víno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Baví jej to – a čím je s rolí ´srostlejší´, tím vice si dovolí improvizací – a tím je ta hra (představení) lepší…
Na druhou stranu – herec vždycky leze na scénu s ´holú řiťú´ – nikdy neví, co jej tam čeká…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Když jsme ještě měli naši dramaťáckou partu, tak mě to vždycky bavilo, jenom né 4× za den, spíš rozděleně, jinak je to hodně vysilující, i když to byla „jen“ necelá hodina. Jednou jsem hrála i při šílený bolesti hlavy, tak jsem si vzpomněla na mistra Smoljaka, který prý dokázal hrát ve velkých bolestech, než ho skolila nemoc. To jsme hráli Romea a Julii a gecco má s tou improvizací naprostou pravdu, to se pak musí zahrát, kupříkladu když Romeovi upadne kudla :) nebo si vzpomínám na to, jak jsem měla jakožto Julie nastoupit na scénu a nemohla jsem najít polštářek a musela jsem ze zákulisí vyslat Merkuccia, aby mi pro něj doběh do třídy :) Ale je taky potřeba, aby pak člověk nezačal „přehrávat“, pak to má úplně opačný efekt.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek