terry

Jak se či nejlépe, nejrychleji vrátit k normálnímu režimu?

Potřebovala jsem dorazit v práci zakázku a jela od včera nonstop. Teď jsem přijela domů, vlezu do vany a celý večer už vzhůru nevydržím.

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-neusnout

Další odpovědi
Kepler

Kofein a tein jsou totožné látky, nedoporučuji. Nejlíp co nejdřív vlézt do postele a pořádně se vyspat!

bolak

Kašli na kariéru a užij si horkou koupel, práce je všude plno, ale voda za chvíli vystydne.

anonym

Když chcete překonat únavu, dostaví se další den větší a budete na tom hůř. Vana uspává, lepší je sprcha, ta povzbudí, zelený čaj, sklenku vína, chlorellu apod.

Poznámka.
Co znamená či nejlépe?

terry

Bolaku, není to kariéra, známá nestíhá zakázku, tak jsem jí trochu pichla 🙂
A neboj, připouštím si teplou 🙂
Mám tu čaj a vodu na žížu, vinko na chuť, sýr, brambůrky, mandarinku a kaki. Asi poslední 🙂
Taky phone a tablet. Skoro nic mi nechybí 🙂

terry

Neptala jsem se jak neusnout.
Kdybych chtěla neusnout, zůstanu v práci a dám si energeťák a kafe.

terry

Kdybych chtěla napsat nejlépe nebo ( či) nejrychleji, tak to napíšu.
Protože jsem to tak nenapsala, dá se čekat, že myslím nejlépe= nejrychleji.

annas

Ad terry, jak jste umístila spojku „či“ nedává smysl, jde o spojku vylučovací, takže nejde o totožnost, tedy =.

Jak mohu vědět, co si myslíte, když spojení nedávalo smysl.

Klidně vaši chybu vrátím, napíši quentosovi, aby stylizaci neopravoval.

terry

Spojku „či“ jsem neumístila, umístil ji systém android.
Stačilo ji odstranit.
Děkuji za to.

annas

Proč jste spojku nedstranila vy?

Neumím číst myšlenky, ale opravím gramatické chyby, aby otázka dávala smysl.