RyuzakiKate

Jak se chováte v alkoholovém opojení?

Pokud máte už s pitím nějaké ty zkušenosti…
Kupříkladu já si pamatuju všechno vždycky naprosto přesně, zřejmě je to nějaká moje skrytá síla…

Nejlepší odpověď
quentos

Přítulně

jsem veselý a hravý ;{)>

Další odpovědi
brillant

Přítulně

briketka10

Přítulně

a mazlivě, když je ke komu a
jak utržená ze řetězu při tanci :D

Illines

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

Doplňuji:
V mladi bujare a bez znamek unavy.Dnes ospale,citim -li spicku ,jdu spat ci opoustim spolecnost.Jeste porad si chranim dustojnost.

Damiana

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

Bubba J. to sice vyjádřil patřičně jadrně, ale naprosto přesně.
Z té „roztomilé“ špičky je to vždy spěje k neveselému „pokračování“…
Jestli si někdo myslí, že je v opilosti roztomilý nebo veselý, tak to se tedy šeredně plete. Každý působí připitomněle a ta veselost bývá spíš buranská otravnost. Jelikož nepiji alkohol, ale ráda a pravidelně chodím do společnosti, mám možnost vidět tu proměnu. Načančané dámy kolem půlnoci hurónsky vyřvávají, prsa jim při Michalu Davidovi lítají až za krkem, zpocený obličej s rozpitým make-upem také nevypadá moc přitažlivě. A to, jak se na kdekoho lepí a škytají mu v náručí, to také není zrovna atraktivní.
Pánové pochopitelně nezůstávají pozadu. Ve stylu: Tady bavím já! se překřikují se sprosťárnami a vulgaritami se svými, stejně nachmelenými „konkurenty“, „co“ jde kolem, to patřičně komentují a posunky naznačují, co by „tomu“ byli schopni (Chá!) všechno udělat. Sem tam si plácnou. Sázejí se, chovají se jak primitivové. Buď jsou otravní nebo se chtějí rvát.
Alkohol jak známo odbourává zábrany. Ale na žádného opilce nikdy není hezký pohled. Fakt ne. Opilé ženy vypadají trapně a nalití chlapi jsou hnusní.

Bubba J.

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

teda to je dotaz 🙂
každý si myslí jak je úžasný a přitom je svým způsobem hovado

anonym

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

Doplňuji:
Tak spíše jiná odpověď. Vždycky vypiju tolik alkoholu abych ještě v pohodě vnímala. Chovám se normálně a také si druhý den všechno pamatuji.

anonym

Lépe než za střízliva - slušné chování, mluvím plynně cizím jazykem...

Bohužel většina obyvatel planety tento jazyk neovládá.

Majkíííí

Přítulně

Chybí mi tam odpověď vesele :) ale nikdy to nepřeháním, protože vím, co alkohol umí: (http://www.al­koholium.cz/co-dela-alkohol-s-lidskym-telem-a-jake-jsou-vlastne-jeho-chemicke-vlastnosti/) a co by se mi mohlo stát, když bych to dlouhodobě přeháněl

Kyta

Přítulně

Mapel

Přítulně

Sice si vše pamatuju, ale nejsem schopnej si poručit a pak se jen divím.

radce

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

No, podle vyprávění spořádaně zplatím a odejdu domů, ráno podle nádobí zjišťuji, že jsem ještě večeřel. Pokud se zúčastním několika koleček panáků tak pro mne ten večer končí přibližně v polovině mé fyzické přítomnosti…
Ale prej bejvám docela veselej…
Doplňuji:
Jen chci upozornit, že se to časem mění, dříve jsem si přesně pamatoval, kam mne nesou…

ten který je

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

Doplňuji:
Vše si pamatuji a snažím se chovat slušně.Bavím se,ale také druhý den zjištuji,že to co se mi v opilosti zdálo jednoduché tak jednoduché není.

Beer4Real

Potlačované pocity vyplavou na povrch

při opravdu velké opilosti mluvím na všechny v hospodě anglicky a hledám kde je záchod :)

pizlicka

Přítulně

jsem vtipna,upovida­na,porad se smeji.je to pritulne?k muzum odtazitejsi,nez za strizliva.jakoby se vic hlidam.ale ja nepiji,jen kdyz si dam pul sklenicky vina,ani to ne,tak se tak chovam.

Rocker

Přítulně

MacChill

Malátně a zmateně - jak kdyby mě někdo přetáh pytlem po hlavě

chachar1922

Přítulně

Doplňuji:
Přítulně no. Ale spíš když vypiju hodně piv, tak spím. Když tvrdé, což moc nepiju tak jsem strašně akční, ráda tančím, obímám se s každým, ať už je to kdo chce co chce :D

ven.cik

Potlačované pocity vyplavou na povrch

Doplňuji:
Vždycky řeknu to co si myslím myslím, prostě to co bych nikdy za střízliva neřek, pak toho většinou lituju, ale je to pak lepší pocit když to dostaneš ven aspon takhle…A hlavně samí kraviny pak řikám, mluvím cizími jazyky atd…:D

Araxis

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

Od jisté doby co jsem dostala bombu do ciferniku a nevím od koho,pouze že měla černé vlasy,asi za jejího Partner na parketě ,tak nepiju žádný alkohol.Už to bude asi deset let.

Sůwa

Já už si to naštěstí nepamatuji 😁