Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jak se chováte v alkoholovém opojení?

Pokud máte už s pitím nějaké ty zkušenosti…
Kupříkladu já si pamatuju všechno vždycky naprosto přesně, zřejmě je to nějaká moje skrytá síla…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, briketka10, Illines, anonym před 4166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Přítulně

jsem veselý a hravý ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Přítulně

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Přítulně

a mazlivě, když je ke komu a
jak utržená ze řetězu při tanci :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

Doplňuji:
V mladi bujare a bez znamek unavy.Dnes ospale,citim -li spicku ,jdu spat ci opoustim spolecnost.Jeste porad si chranim dustojnost.

Upravil/a: Illines

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

Bubba J. to sice vyjádřil patřičně jadrně, ale naprosto přesně.
Z té „roztomilé“ špičky je to vždy spěje k neveselému „pokračování“…
Jestli si někdo myslí, že je v opilosti roztomilý nebo veselý, tak to se tedy šeredně plete. Každý působí připitomněle a ta veselost bývá spíš buranská otravnost. Jelikož nepiji alkohol, ale ráda a pravidelně chodím do společnosti, mám možnost vidět tu proměnu. Načančané dámy kolem půlnoci hurónsky vyřvávají, prsa jim při Michalu Davidovi lítají až za krkem, zpocený obličej s rozpitým make-upem také nevypadá moc přitažlivě. A to, jak se na kdekoho lepí a škytají mu v náručí, to také není zrovna atraktivní.
Pánové pochopitelně nezůstávají pozadu. Ve stylu: Tady bavím já! se překřikují se sprosťárnami a vulgaritami se svými, stejně nachmelenými „konkurenty“, „co“ jde kolem, to patřičně komentují a posunky naznačují, co by „tomu“ byli schopni (Chá!) všechno udělat. Sem tam si plácnou. Sázejí se, chovají se jak primitivové. Buď jsou otravní nebo se chtějí rvát.
Alkohol jak známo odbourává zábrany. Ale na žádného opilce nikdy není hezký pohled. Fakt ne. Opilé ženy vypadají trapně a nalití chlapi jsou hnusní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bubba J.

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

teda to je dotaz 🙂
každý si myslí jak je úžasný a přitom je svým způsobem hovado

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

Doplňuji:
Tak spíše jiná odpověď. Vždycky vypiju tolik alkoholu abych ještě v pohodě vnímala. Chovám se normálně a také si druhý den všechno pamatuji.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Lépe než za střízliva - slušné chování, mluvím plynně cizím jazykem...

Bohužel většina obyvatel planety tento jazyk neovládá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majkíííí

Přítulně

Chybí mi tam odpověď vesele :) ale nikdy to nepřeháním, protože vím, co alkohol umí: (http://www.al­koholium.cz/co-dela-alkohol-s-lidskym-telem-a-jake-jsou-vlastne-jeho-chemicke-vlastnosti/) a co by se mi mohlo stát, když bych to dlouhodobě přeháněl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kyta

Přítulně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Přítulně

Sice si vše pamatuju, ale nejsem schopnej si poručit a pak se jen divím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

No, podle vyprávění spořádaně zplatím a odejdu domů, ráno podle nádobí zjišťuji, že jsem ještě večeřel. Pokud se zúčastním několika koleček panáků tak pro mne ten večer končí přibližně v polovině mé fyzické přítomnosti…
Ale prej bejvám docela veselej…
Doplňuji:
Jen chci upozornit, že se to časem mění, dříve jsem si přesně pamatoval, kam mne nesou…

Upravil/a: radce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

Doplňuji:
Vše si pamatuji a snažím se chovat slušně.Bavím se,ale také druhý den zjištuji,že to co se mi v opilosti zdálo jednoduché tak jednoduché není.

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Potlačované pocity vyplavou na povrch

při opravdu velké opilosti mluvím na všechny v hospodě anglicky a hledám kde je záchod :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Přítulně

jsem vtipna,upovida­na,porad se smeji.je to pritulne?k muzum odtazitejsi,nez za strizliva.jakoby se vic hlidam.ale ja nepiji,jen kdyz si dam pul sklenicky vina,ani to ne,tak se tak chovam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Přítulně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Malátně a zmateně - jak kdyby mě někdo přetáh pytlem po hlavě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Přítulně

Doplňuji:
Přítulně no. Ale spíš když vypiju hodně piv, tak spím. Když tvrdé, což moc nepiju tak jsem strašně akční, ráda tančím, obímám se s každým, ať už je to kdo chce co chce :D

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ven.cik

Potlačované pocity vyplavou na povrch

Doplňuji:
Vždycky řeknu to co si myslím myslím, prostě to co bych nikdy za střízliva neřek, pak toho většinou lituju, ale je to pak lepší pocit když to dostaneš ven aspon takhle…A hlavně samí kraviny pak řikám, mluvím cizími jazyky atd…:D

Upravil/a: ven.cik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Araxis

Nevím o sobě a nic si nepamatuju/ Jiná odpověď...

Od jisté doby co jsem dostala bombu do ciferniku a nevím od koho,pouze že měla černé vlasy,asi za jejího Partner na parketě ,tak nepiju žádný alkohol.Už to bude asi deset let.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Já už si to naštěstí nepamatuji 😁

před 4166 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek