SickBreed

Jak se chováte na veřejných toaletách?

Jak se chováte, pokud potřebujete použít mísu na veřejných toaletách. Prosím o vyplnění ankety. (Jedná se o udržovanou čístou toaletu).

Nejlepší odpověď
briketka10

Pokládám na prkénko toaletní papír (nebo jinou ochranu)

Musím si dát papír na prkýnko :)

Další odpovědi
iceT

Jinak (doplnito komentáře)

Hlavně tak, abych se za sebe nemusela stydět, když tam půjde někdo po mě. To znamená, ze klidně po sobě uklidím.

quentos

Nesedám si a držim se nad toaletou

… to ovšem dělám i doma. Ne proto, že by bylo WC špinavé, ale proto, že v pravém úhlu se příslušné svaly správně neuvolní.

Nerevarin

Pokládám na prkénko toaletní papír (nebo jinou ochranu)

bolak

Jinak (doplnito komentáře)

Jako džentlemen („Mohu vám nějak pomoci?“, „Smím prosit?“… a tak dále)

anonym

Jinak (doplnito komentáře)

Nechodím na veřejné toalety, dělá se mi z nich špatně.

Rokio

Normálně si sednu.

Nemám s tím žádný problém.

surikata001

Nesedám si a držim se nad toaletou

Když jdu na veřejnou toaletu a zvedá se mi z toho místa žaludek, nadávám na čuňátka, co je navštívila přede mnou a na špatný úklid. Tak se snažím, abych měla po odchodu čisté svědomí ( a nechala i čisto na záchodě ). Zvednu pomocí toaletního papíru prkýnko, udělám, co potřebuju a opět prkýnko dám zpět. Pokud mi upadne kousek papíru při trhání, zvednu ho. Zkrátka chci odejít a nechat po sobě uklizeno. Ale když to jde, použití veřejných WC se vyhýbám a chodím tam zásadně jenom na malou stranu. 🙂 A i s tím mám problém: když jsou v okolních kabinkách lidi, tak musím počkat, až odejdou. Mám nějaký psychický blok a nemůžu si ulevit, když někdo je vlastně vedle, jen oddělený deskou, která nahoře i dole navíc má otvory… 😉

Leny nka

Nesedám si a držim se nad toaletou

Kulpix

Pokládám na prkénko toaletní papír (nebo jinou ochranu)

Když už to přijde, že musím na velkou, na veřejných wc(tak jednou za 5–6let)
Dám na prkénko wc papír a spěchám.