Pentomino

Jak se chováte na třídní schůzce?

Včera jsem byl na třídní schůzce (7.tř.), přišel včas, poslechl si obvyklé všeobecné „kázání“, podepsal potřebné dokumenty. Třídní učitelka pak schůzku v podstatě ukončila, že to je vše, co nám chtěla říct, a ať k ní jdou ti, kdo neměli něco zaplaceno, což já už měl zaplaceno, takže jsem odešel promluvit si o prospěchu dcery s jinou učitelkou a pak jsem šel domů. No a dneska přišla dcera domů s tím, že jí její třídní řekla, že jsem utekl. Jak řešíte třídní schůzky vy? Pokaždé čekáte „v hroznu“ až na vás bude mít třídní čas, i když nic nepotřebujete?

Odpovědi
Slecna 007

Nečekám. Odcházím. Děti mám dvě, jsem na to sama a tak musím do dvou tříd, tudíž nemám čas na postávání. Pokud učitel něco chce, tak ať řekne, že mám zůstat déle, anebo mi napíše vzkaz/mail, ráda se zastavím.