Pokročilý

Jak se chováte k romům - bojíte se jich?

znám nějaké romulos ti pracují a mají doma super ale nejdivnější je že říkají já nejsem rom ale cikán

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chovám se k nim normálně,tak nemám důvod se jich bát,,,

Další odpovědi:

Zlatý

Mám špatné zkušenosti.Když jich je více pohromadě,tak se blíží malér.Vyhýbám se jim.

Zlatý

Kdyz jdu sama po ulici,za dne nebo vecer,a kolem nikdo neni,tak moc prijemne pocity nezazivam,proto se jim radeji vyhybam.

Zlatý

Já se jich nebojím a když se mi něco nelíbí tak jím to řeknu jako každému.Jednou jsem byla s dětma před barákem a nechála si na chvíli pod časopisem telefon šel kolem cikán a vzál mi ho.Bylo mi do breku naštěstí ho viděla moje dcera řekla mi to a já hned zavolala policajty.Řekla jsem jím kdo si myslím že to vzál to už jeho mamka byla v autobuse a jela s mojím mobilém do bazaru díky rychlému zásahu policajtů jsem mobil dostala nazpět.Bydli na našé ulici a moc dobře vědí že kdyby tady ještě jednou něco takového udělali líbit si to nenecháme tady ve městě nikdo.

Pokročilý

Nemam duvod se jich obavat,videl jsem i mnohe provokace z jejich strany,zeny,ktere na chodniku umyslne ostatnim neuhnou ani o pid,vzdy jim razne vytknu co sde mi na nich nelibi a proc a ty jejich nadavky za rohem neberu na zretel,jejich vec,razne slovo na ne plati.

Věříš mému sdělení, že je cikán lidštější než Ty?

Bronzový

CZECHRAPSIND : Z ČEHO TAK USUZUJEŠ ?

Stříbrný

Moc jich v lásce nemám a strach z nich také ne,ale slušných cikánů si vážím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.