Avatar uživatele
lerak14

Jak se chováte k romům – bojíte se jich?

znám nějaké romulos ti pracují a mají doma super ale nejdivnější je že říkají já nejsem rom ale cikán

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? skorcovaz před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Chovám se k nim normálně,tak nemám důvod se jich bát,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Mám špatné zkušenosti.Když jich je více pohromadě,tak se blíží malér.Vyhýbám se jim.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Kdyz jdu sama po ulici,za dne nebo vecer,a kolem nikdo neni,tak moc prijemne pocity nezazivam,proto se jim radeji vyhybam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já se jich nebojím a když se mi něco nelíbí tak jím to řeknu jako každému.Jednou jsem byla s dětma před barákem a nechála si na chvíli pod časopisem telefon šel kolem cikán a vzál mi ho.Bylo mi do breku naštěstí ho viděla moje dcera řekla mi to a já hned zavolala policajty.Řekla jsem jím kdo si myslím že to vzál to už jeho mamka byla v autobuse a jela s mojím mobilém do bazaru díky rychlému zásahu policajtů jsem mobil dostala nazpět.Bydli na našé ulici a moc dobře vědí že kdyby tady ještě jednou něco takového udělali líbit si to nenecháme tady ve městě nikdo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
benaja

Nemam duvod se jich obavat,videl jsem i mnohe provokace z jejich strany,zeny,ktere na chodniku umyslne ostatnim neuhnou ani o pid,vzdy jim razne vytknu co sde mi na nich nelibi a proc a ty jejich nadavky za rohem neberu na zretel,jejich vec,razne slovo na ne plati.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Věříš mému sdělení, že je cikán lidštější než Ty?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

CZECHRAPSIND : Z ČEHO TAK USUZUJEŠ ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Moc jich v lásce nemám a strach z nich také ne,ale slušných cikánů si vážím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek