Jak se chovat v trapné situaci, kdy jste v parku s dětmi a hledí na vás huliči trávy a hodnotí vás?

Jdete s dětmi k prolézačce a blízko jsou huliči. Poté, co vykonají potřebu u laviček, hodnotí váš vzhled, zařazují do svých škatulek, porovnávají a odsuzují. Je to trapas.

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučuju nevšímat si jich. Prostě ignorovat a vypnout je.

Další odpovědi
anonym

Proč Tě rozčilují komentáře zhulených ubožáků? Dětem přece umíš vysvětlit, o co se jedná.Čím dříve a čím otevřeněji jim řekneš, s čím se právě setkaly, tím lépe pro Vás všechny. No a poznámky těchle kvítků medových přece nemůžeš brát vážně. Když na to budeš reagovat, což se oni nejspíše snažili blbými poznámkami docílit, může to dopadnout všelijak. Je vhodnější je přehlížet a hledět si svého, nebo se otočit a jít jinam.
Doplňuji:
Ad FOX.IK – tohle nemyslíš vážně, že ne? Ty bys hulila před svými dětmi trávu, nebo, nedej bože, ji hulila společně s nimi? V tom případě bys měla přemýšlet, jestli bys někdy děti vůbec měla mít. Napsat něco takového, tak to není vtipné.

huxa

Ochutnej někdy také travičku, a poznáš, proč se na tebe dívají.
Nejsou jako ty a další lidé, kteří při prohlížení si člověka jej hned hodnotí a dělají to, co jsi vypsal. Pouze se zasekli a dívají se na jedno místo :))

Damiana

Je to trapas, ale ne tvůj. Trapáci jsou huliči. A zabývat se názorem, který je zkreslený drogou, to je přece úplně zbytečné. Pokud obtěžují a dokonce vykonávají potřebu na veřejnosti, nebylo by od věci před nimi vytáhnout mobil a zavolat MP. Až začnou hodnotit je (a to oni jistě se smíchem budou), máš po starostech.

honza19hk

Zapal si brko a sedni si k nim.

anonym

@FOX.IK Možná mě vyhovuje život pod pantoflem, ne hluboké významy v očích věčných dětí.