kikuše kiki

Jak se chovat po rozchodu, aby toho co nejvíce litoval?

Chci se jen zeptat, jak se mám chovat, když se semnou kluk po ročním chození rozešel jen kvůli tomu, že na mě nemá čas, a že se vidíme jen 32 hodin v týdnu....... Mám se chovat jako necitlivá a dělat, že mně to vůbec nevadí (ikdyž mi to rve srdce), nebo se chovat jako chudinka, která je na dně…? Prostě, aby toho litoval… (děkuji)

Nejlepší odpověď
Alesh

Jsi asi ještě hodně mladá, viď? No, ať uděláš co uděláš. Jeho to bude trápit stěží, neboť jsi mu volná, protože jinak by se s tebou nerozcházel. Měla bys pochopit, že ti ten idiot za to nestojí, nechat to přebolet a najít si pak jiného, lepšího. Pomstychtivost zhrzených žen ještě k ničemu pozitivnímu nikdy nevedla.

Další odpovědi
anonym

Máš možnost najít si kluka, který tě lépe ocení. Máš možnost užít si volnosti. Prostě máš čas a možnost najít si někoho lepšího. Hlavně neplýtvej časem vymýšlet pomstu.

vlk samotař

Skorem pět hodin denně se ti zdá málo ?? Určitě má nějaké povinnosti.

Hlada

Jestli se můžeš denně věnovat klukovi 4,5 hodin a ještě je ti to málo, tak asi patříš mezi geniální osoby, nejen v organizaci času a tvůj partner takové pracovní tempo nestíhá. Může to být také ale úplně jinak. Nejspíš máte jiné pořadí hodnot a takového rozchodu není třeba litovat.

hanulka11

Chudinku ze sebe určitě nedělej – je dobré si vše vyříkat narovinu a pak se můžeš chovat úplně normálně .
Kdyby o tebe stál trávil by s tebou třeba víc času- určitě litovat nebude.

krispin

hele, já myslím že by ti hlavně vůbec nemělo jít o to, aby něčeho litoval… běž prostě dál, nebuď necitlivá, ani se nechovej ublíženě, a uvidíš… buď přijde sám, nebo nepřijde a ty budeš mít tak alespoň dobrou příležitost potkat ještě lepšího co si na tebe čas udělá

Drap

To je nejlepší přístup. Nymysli všechno možné, aby toho co nejvíce litoval , ale počítej s tím, že se to všechno po čase otočí proti tobě.
Jsou lidé, kteří se dokáží rozejít i v dobrém.

mosoj

Proč by musel chtít zrovna tebe ? Prostě odešel – je realita. Důvody znáte jenom vy dva.

pusinka50

Věř tomu, že litovat nebude, to by se s tebou nerozcházel. 32 hod týdně je opravdu velmi mnoho času být spolu, takže je to jen jeho výmluva a čas si na tebe prostě udělat už nechce. Zapomeň na něj, nestojí ti za to, možná se začal s tebou nudit, ale neudělal nic pro to, aby to bylo jinak a raději půjde jinam, jsou takové „větrné“ typy, s tím člověk nic nenadělá. vyplakej se, zapomeň na pomstu, jsi zřejmě ještě příliš mladinká, přijdou jiní kluci, tak si sama sebe važ, nedělej pitomosti a počkej na toho pravého