Avatar uživatele
hanny 2

Jak se chovají Řekové k turistům?

Hlavně k Čechům!Nemáte někdo nějaké informace nebo vlastní zkušenosti??Ne­myslím zaměstnance hotelů,ale běžné obyvatele Řecka.Děkuji.
Doplňuji:
Ahoj Hanulko,vítám Tě z dovolené,dou­fám,že sis to pořádně užila ,hlavně moře a sluníčko a sladké nicnedělání!Všimla jsem si,že jsi už před chvílí tady odpovídala,takže moje otázka v podstatě směřovala hlavně k Tobě,ale chvíli jsem přemýšlela,jak Tě přivítat,když kodex nepovoluje klást otázku konkrétní osobě!Takže ještě jednou vítej opět mezi námi!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Damiana před 4329 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Tak jsem právě vrátila a mám horké info – moc jsem byla spokojená a to co se u nás přetřásá jsem zdalaleka nepocítila – vlastně vůbec ne – řekové jsou stále milí , usměvaví a vstřícní ve všech i zapadlých koutech mají pro más úsměv na tváři i když třeba mají čelo orosené potem nad vyprahlou půdou do které kopou motykou až se práší …babičky a dědové jdoucí s oslíky z pole těch se vidí stále dost … i když jsme kdekoliv zastavily tak se si s radostí poklábosili.....oni by se rozdali – rádi dají na ochutnání lecos ze své úrody
Doplňuji:
Díky , já zase přemýšlela jak Vás pozdravit ,abych nebudila pozdvižení – dovča byla prima splnila co měla jsem tu odpočatá opálená a dobře naladěná

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek