hanny 2

Jak se chovají Řekové k turistům?

Hlavně k Čechům!Nemáte někdo nějaké informace nebo vlastní zkušenosti??Ne­myslím zaměstnance hotelů,ale běžné obyvatele Řecka.Děkuji.
Doplňuji:
Ahoj Hanulko,vítám Tě z dovolené,dou­fám,že sis to pořádně užila ,hlavně moře a sluníčko a sladké nicnedělání!Všimla jsem si,že jsi už před chvílí tady odpovídala,takže moje otázka v podstatě směřovala hlavně k Tobě,ale chvíli jsem přemýšlela,jak Tě přivítat,když kodex nepovoluje klást otázku konkrétní osobě!Takže ještě jednou vítej opět mezi námi!!!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak jsem právě vrátila a mám horké info – moc jsem byla spokojená a to co se u nás přetřásá jsem zdalaleka nepocítila – vlastně vůbec ne – řekové jsou stále milí , usměvaví a vstřícní ve všech i zapadlých koutech mají pro más úsměv na tváři i když třeba mají čelo orosené potem nad vyprahlou půdou do které kopou motykou až se práší …babičky a dědové jdoucí s oslíky z pole těch se vidí stále dost … i když jsme kdekoliv zastavily tak se si s radostí poklábosili.....oni by se rozdali – rádi dají na ochutnání lecos ze své úrody
Doplňuji:
Díky , já zase přemýšlela jak Vás pozdravit ,abych nebudila pozdvižení – dovča byla prima splnila co měla jsem tu odpočatá opálená a dobře naladěná