Deniska20

Jak se chová březí samička morčete těsně před porodem? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Porod má několik fází, takže nevím kterou fázi máš na mysli. „Těsně před porodem“ může být první doba porodní, která trvá různě dlouho a různě se projevuje. Takhle bych mohla pokračovat a dozvíš se v podstatě to samé, co ti napsal Beer4Real. Snad tě uklidní, že porody morčat, tak jako u jiných hlodavců nebývají komplikované a zpravidla proběhnou bez potíží. Když chceš chovat morčata nebo jakékoliv jiné živé zvíře, měla bys o nich něco nastudovat v odborné chovatelské literatuře a ne tady shánět informace těsně před nějakou akcí.

Další odpovědi
Beer4Real

zřejmě je nervózní, přešlapuje z místa na místo a čeká až to z ní vystřelí :D
myslím že chytřejší odpověď nedostaneš páč nevím kdo by čuměl celý den na těhotné morče :)

anonym

zkus si vyhledaqt „pregnant guineapig“ na youtube, tam mají většinou i videa se záběry před akcí atd…