spadyda

Jak se chová bezpáteřní člověk?

Dobrý den, myslíte, že bezpáteřní člověk je i ten, který chvíli má milence a rozhodne se i přesto, že ho miluje pro svoji rodinu. Nechával ho v naději, že se možná rozvede a vše nakonec dopadlo tak, že zůstal doma u rodiny?

Nejlepší odpověď
iceT

To tak už bývá,když si holka najde zadanýho chlapa,co jí naslibuje horydoly a pak se vrátí k rodině.Proč?Pro­tože té svobodné se nabažil,protože ta svobodná si začala děla víc nároků,než jí příslušelo a tak.....tenhle typ je tak možná sobec.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-clovek-je-bezpaterni-3

Další odpovědi
ten který je

Bezpáteřní lidé dělají daleko jiné a horší věci,stačí se podívat na naše představitele ve vládě.

Zbynas

Není bezpáteřní, pouze v danou dobu neměl jasno v tom, co chce.

HonzikPernik

Podle mě se bez páteře nedá žít.

da ny

Záleží na úhlu pohledu, nabízí se otázka, kdo je více bezohledný a sobec, zda lze za bezpáteřního člověka považovat děvče, které připustí (zamiluje se) vztah se zadaným partnerem.
Jak by řekly „klepny“: „Tahá chlapa (tátu) od rodiny.“ ;)