Jak se chodí v ženských jednodílných plavkách na záchod?

Podle mě se musí celé sundat, jinak to snad ani nejde

Nejlepší odpověď
led

Nie ste to náhodou vy, kto si vyvrtal dierku-špionku na dámskych záchodkoch?
Nechajte nám nejaké tajomstvo. :)

Další odpovědi
fablen

ano, je to tak, celé sundat 🙂

venkovan

Normálně jako když jde v šatech, v kalhotách. Postoj je celkem přímý, jedna noha se klade před druhou asi ve vzdálenosti 60 cm a přitom na tu vepředu se přenese váha těla a zároveň se o tuto nohu prostřednictvím svalů posune tělo vpřed a pořád dokola než se na záchod dojde.
Proč by před chůzí na záchod měla žena sundavat plavky nechápu.
Mimochodem jednodílné – to jsou ty bez podprsenky? Na mnohých plovárnách už jiné jednodílné vidět nejsou.

anonym

Občas se mrkni na nějaké to nevinnější porno.
Tam bys zjistit že moderní materiály mají natolik mimořádnou elasticitu, že to umožňuje zcela odhalit ústí močové trubice pouhým odtažením v rozkroku do strany.
U některých sportovních trikotů a body, jsou dokonce v rokroku rozpínatelné.
A raději se nezmiňuji o extrémních řešeních, kdy lze močit skrze řídké elastanové tkanivo, ať už na suchu, ale častěji ve vodě.
Doplňuji:
Venkovan to nakonec popsal dostatečně, při chůzi na záchod se prostě provádí klasické kroky jako při jakékoliv jiné chůzi.

kenyrts

Jsem muž,ale určitě dost špatně.

elektrikář

Chěl bych mít tvé problémy a vic peněz.

Drap

Pokud vymyslíš způsob jak to udělat a nehýbat s nimi, bude to revoluce v koupalištních WC

misa-radilka

Všechno jde, když se chce… Ale radši nosím dvoudílné 🙂