Bronzový

Jak se bráníte proti tomu šílenýmu vedru?

Já chodim celej den nahá a stříkám na sebe vodu z rozprašovače, ale mam pocit že stejně brzo pojdu. Ani průvan nejde udělat, protože vůbec nefouká vítr :-(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám zapnutou klimatizaci a stropní ventilátory.Na pití vodu a na jídlo zeleninový salát z ledničky.

Další odpovědi:

Zlatý

Větrala jsem v noci a ráno, teď jsem zatáhla žaluzie a uvnitř je příjemně.
Venku slunečník, napuštěný bazének a kropím zahradu.
A pijeme a mažeme se :-)

Zlatý

Přes den jsme byli na chalupě, tam teplota v kuchyni nepřekročí 23 stupňů a v setnici 21. Celé odpoledne jsem přikazoval vnoučatům ať zavírají dvéře aby nevycmrndali chládek. Nyní jsme doma, v obyváku běží klimča a v ložnici okolo desáté pusím vrtuli. Je to síla, ale o kousek teplíčka jsme si přece koledovali....

Stříbrný

Já jsem taky skoro nahá, chodím se pravidelně do koupelny oplachovat - ruce, obličej, dávám si mokrou žínku za krk. Hodně piju. Naštěstí u nás trochu ten větřík fouká, takže je trošičku průvan, ale stejně je to na umření. Můžeš si jen tak sednou na pohovku a dát si nohy do vlažné vody (né studené).

Zlatý

Ventilátor doma a venku hospoda :-D

Zlatý

mám zavřená ,zatažená okna, naštěstí už sluníčko šlo o kousek dál- tak nesvítí do oken a je tu příjemně a chce to hodně pít

Stříbrný

Celé odpoledne sem se válel na sluníčku, občas sprcha,to nemá chybu.Miluju teplo!!!

Zlatý

športom k zdraviu :-). V týchto horúčavách sa yhýbam hromadnej doprave, radšej jazdím na bicykli. Tým získavam aj vetrík. A som rýchlejšia a menej spotená a to pritom nemusím byť ani "oblečená" ako Syd :-)

Uf, až ve mně hrklo, jestli jsem se nespletl a vzhledem k časté nahotě v textech jsem se neocitl v rubrice sex.
Kdybych nebyl zasnouben, asi bych nabídl syd i berušince, že jim osobně donesu čerstvé chlazené pití a lahůdkové zmrzlinové dorty.
Ale teď vážně, přes den na nudapláži s častým pobytem v chladivé vodě, doma v cihlovém domě za zavřenými plastovými okny.
Ta dokáží chránit nejen před chladem v zimě, ale i velice účinně před horkem v létě.
Časté pití a uspokojující pohled na meteostanici udávající vnější teplotu 29°C a vnitřní 21,3°C. Navíc mám okna do zahrady na druhé straně odvrácené od ulice a pod okny milosrdně stínící vzrostlá hrušeň z r. 1940 stejně jako datum výstavby činžáku (to jsem byl ještě na houbách).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.