Avatar uživatele
Syd

Jak se bráníte proti tomu šílenýmu vedru?

Já chodim celej den nahá a stříkám na sebe vodu z rozprašovače, ale mam pocit že stejně brzo pojdu. Ani průvan nejde udělat, protože vůbec nefouká vítr ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Kerberus, dědapetr, fablen, anonym, Deli, anonym před 4629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Mám zapnutou klimatizaci a stropní ventilátory.Na pití vodu a na jídlo zeleninový salát z ledničky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Větrala jsem v noci a ráno, teď jsem zatáhla žaluzie a uvnitř je příjemně.
Venku slunečník, napuštěný bazének a kropím zahradu.
A pijeme a mažeme se 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Přes den jsme byli na chalupě, tam teplota v kuchyni nepřekročí 23 stupňů a v setnici 21. Celé odpoledne jsem přikazoval vnoučatům ať zavírají dvéře aby nevycmrndali chládek. Nyní jsme doma, v obyváku běží klimča a v ložnici okolo desáté pusím vrtuli. Je to síla, ale o kousek teplíčka jsme si přece koledovali…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Já jsem taky skoro nahá, chodím se pravidelně do koupelny oplachovat – ruce, obličej, dávám si mokrou žínku za krk. Hodně piju. Naštěstí u nás trochu ten větřík fouká, takže je trošičku průvan, ale stejně je to na umření. Můžeš si jen tak sednou na pohovku a dát si nohy do vlažné vody (né studené).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Ventilátor doma a venku hospoda 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

mám zavřená ,zatažená okna, naštěstí už sluníčko šlo o kousek dál- tak nesvítí do oken a je tu příjemně a chce to hodně pít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Celé odpoledne sem se válel na sluníčku, občas sprcha,to nemá chybu.Miluju teplo!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

športom k zdraviu 🙂. V týchto horúčavách sa yhýbam hromadnej doprave, radšej jazdím na bicykli. Tým získavam aj vetrík. A som rýchlejšia a menej spotená a to pritom nemusím byť ani „oblečená“ ako Syd 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Uf, až ve mně hrklo, jestli jsem se nespletl a vzhledem k časté nahotě v textech jsem se neocitl v rubrice sex.
Kdybych nebyl zasnouben, asi bych nabídl syd i berušince, že jim osobně donesu čerstvé chlazené pití a lahůdkové zmrzlinové dorty.
Ale teď vážně, přes den na nudapláži s častým pobytem v chladivé vodě, doma v cihlovém domě za zavřenými plastovými okny.
Ta dokáží chránit nejen před chladem v zimě, ale i velice účinně před horkem v létě.
Časté pití a uspokojující pohled na meteostanici udávající vnější teplotu 29°C a vnitřní 21,3°C. Navíc mám okna do zahrady na druhé straně odvrácené od ulice a pod okny milosrdně stínící vzrostlá hrušeň z r. 1940 stejně jako datum výstavby činžáku (to jsem byl ještě na houbách).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek