Syd

Jak se bráníte proti tomu šílenýmu vedru?

Já chodim celej den nahá a stříkám na sebe vodu z rozprašovače, ale mam pocit že stejně brzo pojdu. Ani průvan nejde udělat, protože vůbec nefouká vítr ☹

Nejlepší odpověď
dědapetr

Mám zapnutou klimatizaci a stropní ventilátory.Na pití vodu a na jídlo zeleninový salát z ledničky.

Další odpovědi
Deli

Větrala jsem v noci a ráno, teď jsem zatáhla žaluzie a uvnitř je příjemně.
Venku slunečník, napuštěný bazének a kropím zahradu.
A pijeme a mažeme se 🙂

dudu

Přes den jsme byli na chalupě, tam teplota v kuchyni nepřekročí 23 stupňů a v setnici 21. Celé odpoledne jsem přikazoval vnoučatům ať zavírají dvéře aby nevycmrndali chládek. Nyní jsme doma, v obyváku běží klimča a v ložnici okolo desáté pusím vrtuli. Je to síla, ale o kousek teplíčka jsme si přece koledovali…

Berušinka

Já jsem taky skoro nahá, chodím se pravidelně do koupelny oplachovat – ruce, obličej, dávám si mokrou žínku za krk. Hodně piju. Naštěstí u nás trochu ten větřík fouká, takže je trošičku průvan, ale stejně je to na umření. Můžeš si jen tak sednou na pohovku a dát si nohy do vlažné vody (né studené).

www

Ventilátor doma a venku hospoda 😁

hanulka11

mám zavřená ,zatažená okna, naštěstí už sluníčko šlo o kousek dál- tak nesvítí do oken a je tu příjemně a chce to hodně pít

Jikra

Celé odpoledne sem se válel na sluníčku, občas sprcha,to nemá chybu.Miluju teplo!!!

led

športom k zdraviu 🙂. V týchto horúčavách sa yhýbam hromadnej doprave, radšej jazdím na bicykli. Tým získavam aj vetrík. A som rýchlejšia a menej spotená a to pritom nemusím byť ani „oblečená“ ako Syd 🙂

anonym

Uf, až ve mně hrklo, jestli jsem se nespletl a vzhledem k časté nahotě v textech jsem se neocitl v rubrice sex.
Kdybych nebyl zasnouben, asi bych nabídl syd i berušince, že jim osobně donesu čerstvé chlazené pití a lahůdkové zmrzlinové dorty.
Ale teď vážně, přes den na nudapláži s častým pobytem v chladivé vodě, doma v cihlovém domě za zavřenými plastovými okny.
Ta dokáží chránit nejen před chladem v zimě, ale i velice účinně před horkem v létě.
Časté pití a uspokojující pohled na meteostanici udávající vnější teplotu 29°C a vnitřní 21,3°C. Navíc mám okna do zahrady na druhé straně odvrácené od ulice a pod okny milosrdně stínící vzrostlá hrušeň z r. 1940 stejně jako datum výstavby činžáku (to jsem byl ještě na houbách).