Nikkol

Jak se bráníte před komáry?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat i na další názory:

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­82&q=kom%C3%A1%C5%99i&sa­=Vyhledat#1327

Další odpovědi
hanulka11

kup si reid do zásuvky na doma a na ven se ošetři repelentem

elektrikář

Větrám přez síťku proti mouchám. Po setmnění
zavírám okna.
Doplňuji:
Někdy je doré použít těžký kulomet.Jen se musí dobře mířit.

Jikra

Tekutý Raid do zásuvky používám již mnoho let a je to zcela osvědčený a spolehlivý
prostředek proti těmto krvežíznivým bestiím.

venkovan

Před komáří sezónou odjíždím někam k ledu. třaba k Jižnímu pólu. navíc je tam polární noc, tak si tam člověk může flámovat půl roku a nemusí chodit do práce.

johana 56

Doma síťka v okně,na zahrádce v rozprašovači voda s trochou octa.

anonym

Ono se proti nim da nejak branit ?????? 🙂 -iv-