BEAES

Jak se bránit stresu?

Znáte nějaký fígl, jak předcházet stresu?
Doplňuji:
V nadpisu mělo být stresu.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím jestli je to fígl,,ale já když jsem z něčeho vystresovaná, tak mi pomůže, že si řeknu, že by mohlo být i daleko hůř.

Další odpovědi
anonym

opět budu tvrdit že tady je každá rada drahá,každý se se stresem vyrovnává jinak,někdo prácí třeba na zahradě-to dělám já,jiný se snaží si problémy a špatnou náladu nepřipouštět,nebo o nich mluví s přáteli,co mě poslední dobou pomáhá je že si udělám aspon příjemný večer,naložím se do vany,vemu si pěknou knížku,nebo pustím příjemnou hudbu a zkuším si jen tak v duchu přesumírovat co a jak by se dalo změnit,pak mi je líp,aspon do té doby než mě zas něco nedorazí

Miroslavst

V dnešní době? Asi těžko.
Ale jinak stačí vše přehlížet a nic si nepouštět k tělu a být vysmátý.

Elk

Stres – to je zanedbaný sex…

Mili @

Někdy těžko-přetěžko!!!!
Ale jinak házet vše za hlavu a brát život optimisticky!
Pokud se na vás nevalí jedna pohroma za druhou!