jak se bránit sousedům kteří každý víkend přijedou a řvou a chlastaj na zahradě min.do 2hod ranní

Nejlepší odpověď
mosoj

Po 22 hod zavolat na policii, klidně i opakovaně. Rušení nočního klidu. Oni určitě zakročí.
Otázkou zůstává jaká bude reakce dotyčných vůči vám. Taková je dnešní doba.

Další odpovědi
anonym

Proti neohleduplnosti , sobeckosti bych se i ja branila – po 22.00 bych je sla slusne poprosit a kdyz by to neustalo , tak pak kolem zavolala i policii. A to jsem , si myslim hodna zenska. Ale ne blba. 🙂 -iv-

Ponytail

Pokusila bych se s nimi domluvit. Pokud bych byla neúspěšná a jejich hlučení neúnosné, zavolala bych policajty kvůli rušení nočního klidu.

dudu

Po marných domluvách sousedům, kteří si až do ranních hodin stále dokola pouštěli tvrdé techno /takové to ducduc/, jsem jim od brzkého rána nahlas pouštěl dechovku. A ejhle oni zmoudřeli a nyní je vše v přijatelné normě. Chce to pevné nervy a mít v domě chlapáka.