jak se bránit sousedce,která si na mě stěžuje,že bouchám dveřma a jsem hlučná?chce mě dát k soudu,jak se mám bránit

Sousedka asi trpí depresemi a tak čas od času přijde a začne vyhrožovat soudem,že ruším její klid,že z mého bytu všechno slyší a jak se její zdravotní stav neustále horší,kvůli mě.Televizi mám večer tak potichu,že ji ani neslyším,počítač mám na sluchátkách.Opravdu žádný hluk nedělám,ale ona mě vyobrazuje sousedům jako hroznou příšeru.Poraďte co s ní.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nebouchat dvěřmi a nehlučit. Za stěnou si často naklepávat řízky a mlaskat při jídle. Závist udělá své.
A soudu bych se nebál - musí prokázat hluk.

Další odpovědi:

Stříbrný

já bych jí nabídla jednoduchou variantu: Když se jí nelíbí, ať se odstěhuje. A pokud nejste nijak extrémně hlučná tak na vás soudem nemůže... každému přece občas bouchnou dveře!
Ještěže máme celkem snesitelné sousedy. Přeju hodně síly!
Jo a ještě dotaz: ostatní sousedi kolem vás také tvrdí, že jste hlučná nebo jenom ta depka?

Bronzový

Sousedka asžije osaměle a všchno jí vadí... Podle toho, co píšete se takhle projevuje proto, že je to nešťasný zahořklý člověk. Zkuste si s ní promluvit a říct jí, že se opravdu snažíte... Když z ní uděláte svého přítele, vadit jí to přestane. Pak ale můžou nastat jiné nepříjemnosti...

Pokročilý

Buďte klidná.K soudu Vás určitě nedá.Je to přestupek proti občanskému soužití a za to můžete jít max.před komisi.A to vám musí prokázat.Měl jsem podobné "vedlebydlící".Soused byl dokonce i v TV.Podal jsem si ho,slušně ale rázně jsem mu sdělil,že pokud mi a dalším bydlícím bude dělat potíže,seřežu ho jak psa a vyhodím na ulici byl klid.Lidi jsou různý.Přeju hodně štěstí...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.